Hermeticky uzatvorené spínače teraz k dispozícii aj vo VM sérii.

Populárny kompaktný spínač tlaku Exd fy Delta Controls Ltd je teraz k dispozícii s možnosťou hermetického mikrospínača, zvyšuje sa ochrana kontaktov spínača proti korózii v drsných prostrediach, v ktorých sa tieto OEM spínače často používajú.

KONTAKT

ESCON spol. s r.o.
Trnavská cesta 82/A
821 02 Bratislava

tel.: +421 (02) 4463 4035
fax: +421 (02) 4463 4036
e-mail: escon@escon.sk

Služby - priemyselná automatizácia

Priemyselná automatizácia

Spoločnosť ESCON s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti priemyselnej automatizácie - projekčná príprava, dodávka, realizácia, oživenie riadiaceho systému a jeho uvedenie do rutinnej prevádzky, záručný a pozáručný servis až po opravy jednotlivých prístrojov a dielov automatizačných systémov. Spoločnosť ESCON s.r.o. taktiež zabezpečuje profylaktickú a preventívnu údržbu automatizačných systémov jednotlivých výrobných liniek či veľkých prevádzkových celkov. Výhodou spoločnosti ESCON s.r.o. sú skúsenosti s realizáciou projektov vo všetkých oblastiach systémov riadenia technologických procesov.

Kamerové systémy

Daľšou oblasťou, na ktorú sa spoločnosť ESCON s.r.o. orientuje, je oblasť systémov priemyselnej televízie. Spoločnosť ESCON s.r.o. poskytuje aj v tejto oblasti celý komplex služieb, ktoré by mali viesť k jedinému cieľu - uspokojeniu potrieb zákazníka. Návrh, dodávka, realizácia, uvedenie do prevádzky, záručný a pozáručný servis od jednoduchých snímaných pozícií až po uzavreté okruhy priemyselnej automatizácie.