Hermeticky uzatvorené spínače teraz k dispozícii aj vo VM sérii.

Populárny kompaktný spínač tlaku Exd fy Delta Controls Ltd je teraz k dispozícii s možnosťou hermetického mikrospínača, zvyšuje sa ochrana kontaktov spínača proti korózii v drsných prostrediach, v ktorých sa tieto OEM spínače často používajú.

KONTAKT

ESCON spol. s r.o.
Trnavská cesta 82/A
821 02 Bratislava

tel.: +421 (02) 4463 4035
fax: +421 (02) 4463 4036
e-mail: escon@escon.sk

Ochranné hadice PMA

Ochranné hadice PMA

Ponúkame vám kompletný sortiment ochranných hadíc, koncoviek a upevňovacích prvkov PMA. Pokiaľ potrebujete pre káble alebo káblové zväzky spoľahlivú ochranu, PMA je tým správnym riešením.

PMA vyvíja, vyrába a predáva káblovú ochranu tej najvyššej kvality už od roku 1975. Za takmer 40 rokov činnosti si výrobky tejto švajčiarskej firmy získali skvelú reputáciu po celom svete. PMA je lídrom na trhu v segmente ochrany káblov.

Zákazníci firmy tak získavajú potrebnú ochranu v lodiarskom, železničnom či inom priemysle. Produkty PMA sa využívajú aj pri automatizácii či v rozvodoch budov. Skrátka kdekoľvek, kde je potrebné ochrániť elektrické či dátové káble.

PMA ponúka viac než 30 typov ochranných hadíc priemerov od 4,5 -120 mm v niekolkých základných produktových radoch pre rôzne aplikácie. Ochranné hadice PMA tvoria základ. Nadstavbou PMA hadíc sú rozvetvené hadice PMA. Nenahraditeľnou časťou ponuky sú rôzne konektory a doplnky. Široká paleta výrobkov umožňuje dosiahnuť optimálne výsledky aj pri najnáročnejších aplikáciách.

Produktové rady ochranných hadíc PMA:

PMAFLEX, PMAFLEX Pro, PMA FLEXPlus, PMAFLEX Multilayer, PMA DIVISIBLE System, Smart-Line, Ex-System

PUEG-56B

polyuretánová hadica pre dynamické aplikácie v automatizácii a robotike

PUEG-70B

polyuretánová hadica pre dynamické aplikácie v automatizácii a robotike

PIST-29S

polyamidová hadica pre dynamické aplikácie v automatizácii a robotike